Drabinka gimnastyczna pelltech

Sklep pelltech.pl

Sklep pelltech.pl jak go otwieraliśmy, wiedzieliśmy już, że pasja do sportu powinna być z nami cały czas, także w zaciszu domowym. Swoją małą siłownię można przecież stworzyć w pokoju, garażu czy biurze. Taką pasją do sportu chcemy zarażać zarówno dorosłych, jak i dzieci i młodzież. Aktywnie działamy na rynku od 2018 roku. W ofercie naszego sklepu można znaleźć drabinki gimnastyczne, drążki do podciągania, materace czy inne akcesoria gimnastyczne. Gama produktów jest naprawdę szeroka – nasze drabinki doskonale sprawdzą się u zawodowych sportowców, kulturystów, ale też dla amatorów. Na drabinkach rozciągniesz mięśnie, zbudujesz lub wyrzeźbisz mięśnie. Są również drabinki gimnastyczne dla dzieci, które można uzupełnić o interesujące dodatki. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, bo zawsze dbamy o każdy szczegół. Ponadto spełniają wszelkie wymagane normy, a nasi klienci otrzymują 5 lat gwarancji na stalowe elementy drabinek.Po szczeblach do celu!

Sklep pelltech.pl – Drabinka gimnastyczna pelltech

Sklep pelltech.pl, drabinka gimnastyczna pelltech to wszechstronne narzędzie do ćwiczeń. Zwiększenie potencjału zwykłej drabinki do ćwiczeń jest możliwe poprzez rozbudowanie jej o ciekawe akcesoria. Posiadamy w ofercie szereg dodatkowych rozwiązań, kompatybilnych ze wszystkimi oferowanymi drabinkami gimnastycznymi drewnianymi do ćwiczeń oraz drabinkami gimnastycznymi stalowymi.

Oferujemy między innymi

  • drabinki z drążkami do podciągania o wielu różnych podchwytach i nachwytach
  • huśtawki
  • atlasy
  • uchwyty na sztangi
  • poręcze do dipów
  • ławeczki do brzuszków o wielu skosach która może być również używana jako ławeczka do wyciskania i wiele innych.

Drabinki gimnastyczne multi pozwalają zwiększyć zakres ćwiczeń z użyciem drabinki, stanowią również ciekawą formę zabawy. Wykorzystanie akcesoriów podczas zajęć wychowania fizycznego, treningów personalnych czy zajęć gimnastyki korekcyjnej pozwala przełamać monotonię ćwiczeń, skutecznie motywując do dalszych zajęć.