fbpx

O firmie

Drabinka gimnastyczna pelltech

Sklep pelltech.pl

Sklep pelltech.pl jak go otwieraliśmy, wiedzieliśmy już, że pasja do sportu powinna być z nami cały czas, także w zaciszu domowym. Swoją małą siłownię można przecież stworzyć w pokoju, garażu czy biurze. Taką pasją do sportu chcemy zarażać zarówno dorosłych, jak i dzieci i młodzież. Aktywnie działamy na rynku od 2018 roku. W ofercie naszego sklepu można znaleźć drabinki gimnastyczne, drążki do podciągania, materace czy inne akcesoria gimnastyczne. Gama produktów jest naprawdę szeroka – nasze drabinki doskonale sprawdzą się u zawodowych sportowców, kulturystów, ale też dla amatorów. Na drabinkach rozciągniesz mięśnie, zbudujesz lub wyrzeźbisz mięśnie. Są również drabinki gimnastyczne dla dzieci, które można uzupełnić o interesujące dodatki. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, bo zawsze dbamy o każdy szczegół. Ponadto spełniają wszelkie wymagane normy, a nasi klienci otrzymują 5 lat gwarancji na stalowe elementy drabinek. Po szczeblach do celu!

Sklep pelltech.pl – Drabinka gimnastyczna pelltech

Sklep pelltech.pl, drabinka gimnastyczna pelltech to wszechstronne narzędzie do ćwiczeń. Zwiększenie potencjału zwykłej drabinki do ćwiczeń jest możliwe poprzez rozbudowanie jej o ciekawe akcesoria. Posiadamy w ofercie szereg dodatkowych rozwiązań, kompatybilnych ze wszystkimi oferowanymi drabinkami gimnastycznymi drewnianymi do ćwiczeń oraz drabinkami gimnastycznymi stalowymi.

Oferujemy między innymi

  • drabinki z drążkami do podciągania o wielu różnych podchwytach i nachwytach
  • huśtawki
  • atlasy
  • uchwyty na sztangi
  • poręcze do dipów
  • ławeczki do brzuszków o wielu skosach która może być również używana jako ławeczka do wyciskania i wiele innych.

Drabinki gimnastyczne multi pozwalają zwiększyć zakres ćwiczeń z użyciem drabinki, stanowią również ciekawą formę zabawy. Wykorzystanie akcesoriów podczas zajęć wychowania fizycznego, treningów personalnych czy zajęć gimnastyki korekcyjnej pozwala przełamać monotonię ćwiczeń, skutecznie motywując do dalszych zajęć.

 

609 713 355