fbpx Sklep z drabinkami gimnastycznymi do ćwiczeń - Pelltech

O firmie

Kilka słów o nas

Drabinki gimnastyczne. Dla większości z nas stanowią wspomnienie młodości. Doskonale znane z lekcji wychowania fizycznego w szkołach podstawowych i średnich, ewentualne z zajęć gimnastyki korekcyjnej. Przez wiele lat zapomniane i nie wykorzystywane podczas ćwiczeń fizycznych i treningów, dziś zostają ponownie odkrywane przez trenerów personalnych.

To uniwersalny i niezastąpiony sprzęt do ćwiczeń fizycznych wzmacniających i korygujących. Rozciąganie, ćwiczenia mięśni brzucha i pośladków i mnóstwo innych treningów można wykonywać właśnie przy drabinkach. Drabinka jest doskonałym uzupełnieniem atlasu gimnastycznego, stanowiąc pożądane urozmaicenie każdego treningu kondycyjnego i wytrzymałościowego.

Każda drabinka tworzy wytrzymałą, stabilną i nieodkształcającą się konstrukcję która gwarantuje 100% odporność na odkształcenia. Zastosowanie bezpiecznych lakierów znakomicie chroni drewno i stal przed wilgocią, zabezpieczaja powierzchnie i nadaje jej przyjemną w dotyku, gładką powłokę.

DRABINKA MULTI

Wszechstronne i innowacyjne narzędzie do ćwiczeń. Zwiększenie potencjału zwykłej drabinki rozbudowując je o ciekawe akcesoria. Posiadamy w ofercie szereg dodatkowych rozwiązań, kompatybilnych ze wszystkimi oferowanymi drabinkami drewnianymi oraz stalowymi.

Oferujemy między innymi drabinki z drążkami do podciągania o wielu różnych podchwytach i nachwytach, huśtawki, atlasy, uchwyty na sztangi, poręcze do dipów, ławeczki do brzuszków o wielu skosach która może być również używana jako ławeczka do wyciskania i wiele innych.

Drabinki multi pozwalają zwiększyć zakres ćwiczeń z użyciem drabinki, stanowią również ciekawą formę zabawy. Wykorzystanie akcesoriów podczas zajęć wychowania fizycznego, treningów personalnych czy zajęć gimnastyki korekcyjnej pozwala przełamać monotonię ćwiczeń, skutecznie motywując do dalszych zajęć.

+48 609 713 355