Drabinki gimnastyczne stalowe | Wielofunkcyjne drabinki do ćwiczeń domu

Drabinki gimnastyczne stalowe

Drabinki gimnastyczne stalowe

Drabinki gimnastyczne stalowe występują w różnych kolorach i wariantach konfiguracji i w niewielkim stopniu różnią się możliwościami. Drabinka z drążkiem do podciągania daje większe możliwości co do wykorzystania samego drążka który w takim przypadku wytrzymuje więcej. Stały drążek w wielofunkcyjnej drabince gimnastycznej daje możliwość ćwiczącemu podpięcia dodatkowego obciążenia przy podciąganiu lub zastosowania kamizelki obciążeniowej, specjalny stalowy hak daję możliwość podpięcia dodatkowych akcesoriów w niektórych modelach nawet o wadze 250kg!

Drabinki gimnastyczne stalowe

Drabinki gimnastyczne stalowe i dodatki do drabinek:

– Ławka do ćwiczeń która jest w zestawie z drabinką jest obszyta materiałem skóropodobnym, występują również ławeczki z poliuretanu który doskonale sprawdza się na obiektach o dużej intensywności użytkowników i jest łatwy w pielęgnacji.

Ławeczki do drabinki gimnastycznej dają możliwość treningu mięśni piersiowych i brzucha pod różnym kątem nachylenia  w zależności od wysokości szczebelka drabinki na którym opiera się w danym monecie ławeczka.

– Poręcze stacjonarne do dipów, podciągnięć pompek francuskich oraz brzuszków są bardzo sztywne przy wykonywaniu ćwiczeń

– Drążek do podciągania w zależności od modelu ma od 3 do 6 różnych rodzajów chwytów między innymi: szeroko, wąsko i młotkowo.

– Hak na który można zawiesić worek bokserski, taśmy TRX czy huśtawkę.

– Szczebelki o które można zaczepić gumy do ćwiczeń

– Regulowany uchwyt na sztangę

Różnorodność opcji drabinek do ćwiczeń zarówno pod względem rozmiaru, koloru koloru jak i funkcjonalności, a przede wszystkim możliwości zamontowania dodatkowych akcesoriów do bardziej zaawansowanego i rozbudowanego treningu. Przygotowaliśmy kilkanaście propozycji drabinek gimnastycznych, które są wykonane różnorodnej kolorystyce i zawierają kolory takie jak:

– niebieski

– czerwony

– seledynowy

– szary jasny

– szary ciemny

– czarny i biały

Ćwiczenia na drabinkach mogą mieć charakter profilaktyczny jak i rehabilitacyjny. Metalowe drabinki gimnastyczne wykorzystasz również wtedy, gdy chcesz po prostu wzmocnić czy rozciągnąć mięśnie. Dlatego drabinka metalowa do ćwiczeń jest polecana osobom uprawiającym  takie sporty jak gimnastyka, pool dance, akrobatyka, sporty walki, bieganie, kalistenikę lub sporty zespołowe.

Drabinka dla dzieci JUNIOR kolorowe szczebelki

Metalowa drabinka gimnastyczna PINOKIO czarna

Drabinka gimnastyczna PINOKIO Plus

Ćwiczenia z wykorzystaniem drabinek gimnastycznych pelltech poprawią koncentracje oraz koordynację ruchową i wpłyną pozytywnie na rozwój ducha i  mięśni całego ciała.

Gwarancja zadowolenia z użytkowania drabinki gimnastycznej

Dobrze trafiłeś, drabinka gimnastyczna z oferty sklepu pelltech.pl to gwarancja trwałości i ponadczasowego designu. Drabinki gimnastyczne metalowe sprawdzają się w rozmaitych ćwiczeniach wykonywanych w domu. Metalowe drabinki do ćwiczeń, które można uzupełnić o ławeczkę, drążek do podciągania lub poręcze do dipów znajdą zastosowanie u każdego bez względu na wiek czy rodzaj wykonywanej pracy oraz na to czy aktualnie wykonuje ćwiczenia na zwiększenie wydolności , wytrzymałości , masy, rehabilitacyjne  czy porostu dla dobrego samopoczucia.

Dodatkowe możliwości ćwiczeń na drabinkach sportowych

Drabinki gimnastyczne do domu pozwalają na dołączenie przyrządów do wykonywania innych ćwiczeń, czyli chociażby drążka do podciągania, regulowanej ławeczki, a także sztangi. Można również przyłączyć inne elementy pozwalające na wykonywanie ćwiczeń angażujących różne grupy mięśniowe: klatkę piersiową, brzuch czy mięśnie grzbietu.

Drabinka gimnastyczna z metalu to dobry wybór dla dorosłych i dla dzieci

Drabinki sportowe do domu mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim są niezwykle proste w konstrukcji i bezpieczne, a zarazem wyróżniają się bardzo długą żywotnością. Szczebelki pokryte są antypoślizgowym tworzywem. Drabinka do ćwiczeń nadaje się do użytku domowego, każdy może pozwolić sobie na trening we własnych czterech kątach. Drabinki do pokoju dziecięcego.

Metalowa drabinka do ćwiczeń gwarancja bezpieczeństwa

Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne zostały wykonane z metalu najwyższej jakości. Pelltech drabinki do ćwiczeń wraz z osprzętem, mogą sprawdzić się również w placówkach szkolnych, placówkach rehabilitacyjnych, klubach fitness i na siłowniach.

Dlaczego drabinka gimnastyczna do ćwiczeń w domu jest tak ważna?

Nie każdy może pozwolić sobie na płatne zajęcia dla dzieci lub na karnet na siłownię. Z pomocą przychodzą drabinki gimnastyczne do ćwiczeń w domu, a dla najmłodszych, drabinki do pokoju dziecka.

Drabinki do ćwiczeń w domu

Drabinki do ćwiczeń w domu to niepozorny sprzęt, lecz dzięki niemu możemy wykonywać mnóstwo różnorodnych ćwiczeń. Drabinki gimnastyczne sportowe nie wymagają dużego metrażu w pokoju. Wystarczy niewielka powierzchnia na ścianie do instalacji drabinek gimnastycznych. Dbamy o to, aby nasze drabinki gimnastyczne do pokoju były nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale też stylowe. To dlatego akcesoria te wpisują się idealnie w aktualne trendy i nie zaburzają wystroju pokoju czy domu. Możesz wybrać drabinki gimnastyczne do pokoju dziecka lub drabinki do domowej siłowni, które będą prezentować się ładnie i estetycznie.