Drążki do podciągania | Drążek do podciągania drążek na ścianę pelltech

Drążki do podciągania

Drążki do podciągania

Drążki do podciągania to prosty sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu. Podstawowe ćwiczenie każdego cross treningu i treningu siłowego to podciąganie na drążku. Jest ono na tyle łatwe, że możesz je wykonywać we własnym domu. Potrzebny do tego będzie drążek do ćwiczeń, który zamontujesz przy drzwiach. Nie zajmie on dużo miejsca i nie ograniczy Twojej przestrzeni. Możesz go wykorzystać do wielu rodzajów ćwiczeń wzmacniających.

Drążki do podciągania

Modele drążków do podciągania

W ofercie sklepu pelltech.pl znajdziecie nie tylko drabinki gimnastyczne, lecz także drążki do podciągania. Dają mniej możliwości niż drabinka, ale zajmują też mniej przestrzeni i są w niższej cenie, a i tak możecie na nich wykonywać różne ćwiczenia: nie tylko podciąganie pod kątem rzeźby bicepsów i tricepsów, lecz na przykład także brzuszki.

Drążek do podciągania z poręczami do ćwiczeń 2w1

Drążek do ćwiczeń z uchwytem na worek treningowy

Wybierając drążek, kieruj się tym, jakie ćwiczenia najczęściej chcesz na nim wykonywać. Jeżeli wolisz podciągać się podchwytem, lepszy będzie drążek rozporowy. Jeżeli jednak wolisz chwyt młotkowy czy szeroki, lepszy będzie ten z dodatkowymi uchwytami. Dodatkowo wielofunkcyjny drążek do podciągania pozwala na przymocowanie do niego także worka bokserskiego.

Pamiętaj, że wykonując trening na drążku, angażujesz różne partie mięśni, nie tylko ręce.

Jakie mięśnie możesz ćwiczyć na drążku do podciągania?

– mięśnie pleców

– bicepsy

– mięśnie ramion

– mięśnie klatki piersiowej

– mięśnie czworoboczne

– mięśnie brzucha

Drążki 2w1 do podciągania można mocować do ścian lub sufitu. Drążki są w cenie od 199 do 379 złotych. Nasza oferta drążków do podciągania cały czas jest poszerzana. Wkrótce pojawią się także inne rodzaje drążków. Realizujemy także zamówienia indywidualne.

Zacznij od zamontowania drążka do dipów i stopniowo stwórz w domu swoją małą siłownię tak, by nie rozstawać się ze sportem!

Jak wybrać odpowiedni drążek do podciągania?

To zależy jakie ćwiczenia chcesz na nim wykonywać? Jeżeli najczęściej podciągasz się w sposób klasyczny, podchwytem, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie drążek na ścianę bez dodatkowych uchwytów. Jest bardzo łatwy w montażu, został wyposażony w rozporowy system mocowania, więc bez problemu dostosujesz go do szerokości swoich drzwi. Możesz na nim ćwiczyć mięśnie pleców, bicepsu, ramion, klatki piersiowej, a także mięśnie czworoboczne i mięśnie brzucha.

Szukasz bardziej wszechstronnego drążka do podciągania? proponuje Ci drążek wielofunkcyjny z dodatkowymi uchwytami przeznaczonymi do chwytu młotkowego i szerokiego. To bardzo dobry sprzęt dla osób, które cenią sobie duże możliwości wykorzystania jednego sprzętu.

W jaki sposób i gdzie najlepiej zamontować drążek do podciągania?

W futrynie bez problemu zamontujesz drążek rozporowy. Może się jednak okazać, że wyższe osoby będą miały problem z wykonywaniem na nim nawet podstawowych ćwiczeń. Dlatego zanim zdecydujesz się na zakup drążka rozporowego, sprawdź wysokość swojej futryny i zdecyduj, czy będziesz w stanie wykonać na nim ćwiczenia bez mocno ugiętych nóg. Alternatywą jest drążek do ćwiczeń, który można przymocować do ściany. Aby zwiększyć stabilność, polecamy jego montaż na ścianie nośnej. Z pewnością jest to lepsze rozwiązanie dla osób wyższych.

Drążki do ćwiczeń w domu stanowią doskonały sposób na trening mięśni pleców, barków, bicepsu, tricepsu i brzucha. Możesz ćwiczyć w domu, a dzięki innym sprzętom do treningu w sklepie pelltech.pl, stworzysz własną, prywatną siłownię wyposażoną zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami.