Place zabaw dla dzieci | Sklep pelltech.pl zaprasza

Place zabaw dla dzieci

Place zabaw dla dzieci

Place zabaw dla dzieci będą doskonałym uzupełnieniem przestrzeni ogrodowej, które zachęci dzieci do spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Projektując swój ogród, warto pamiętać również o najmłodszych, a dziecięce place staną się ulubionym miejscem naszych dzieci. Będą się bawić i rozwijać swoje zdolności manualne. Ogrodowe place zabaw pozwalają ćwiczyć równowagę i angażują wiele różnych mięśni. Na placach zabaw maluchy mogą skakać, bawić się w piaskownicy, wspinać się, bujać czy biegać. Ważne jest to, aby poszczególne elementy wyposażenia placu zabaw, który stanie w naszym ogrodzie, dostosowane były do wieku i umiejętności dziecka.

Place zabaw dla dzieci

Bezpieczne place zabaw dla dzieci

Kąciki do zabawy dla dzieci odnajdą się również w parkach, w ogródkach zlokalizowanych przy restauracjach czy w innych przestrzeniach użyteczności publicznej. Kiedy dorośli oddadzą się rozmowom i odpoczynkowi, dzieci z przyjemnością poddadzą się angażującej i rozwijającej ich wyobraźnię zabawie. Place zabaw zachęcają do kontaktu z rówieśnikami i stawiają przed dziećmi wyzwania, z którymi szczególnie lubią się mierzyć. Place zabaw zaprojektowane są w taki sposób, aby nie powodowały ryzyka poważnych zagrożeń.

Kącik sportowy dla dzieci 220cm

Drewniana drabinka dla dzieci 230cm

Drabinka gimnastyczna dla dzieci 240cm

Wyposażenie placu zabaw dla najmłodszych

Place zabaw dla najmłodszych produkowane są z najlepszych materiałów i są starannie wykończone, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci. Posiadają one również niezbędne atesty i certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo. Do produkcji placów zabaw używa się najczęściej metali oraz drewna, plastiku. Elementy placu zabaw muszą być dostosowane do wieku dzieci. W przydomowych placach zabaw znajdziemy zwykle huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, drabinki, drewniane czy plastikowe domki, zabawki interaktywne i inne elementy, których zadaniem będzie pobudzić kreatywność malucha oraz zachęcić go do ruchu na świeżym powietrzu.

Sklep pelltech.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą drabinek do pokoju dziecięcego oraz drabinek do ćwiczeń dla dorosłych.