Kąciki sportowe dla dzieci | Kompleksy dla najmłodszych pelltech

Kąciki sportowe dla dzieci

Kąciki sportowe dla dzieci

Kąciki sportowe dla dzieci rozwijają sprawność i koordynację ruchową dzieci. Ćwiczenia na drabinkach można połączyć z doskonałą zabawą. Właśnie z tą myślą zaprojektowane zostały przez nas kreatywne kąciki, które dedykowane są dla najmłodszych użytkowników. Idealnie nadają się do wykorzystania na salach gimnastycznych oraz w innych obiektach o charakterze sportowym, gdzie popularyzowana jest aktywność zręcznościowa.

Wszystkie oferowane przez nas drewniane drabinki gimnastyczne dla dzieci oraz kąciki sportowe dla najmłodszych. cechuje wysoka funkcjonalność, wytrzymałość oraz niebanalny design. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kolorowe konstrukcje pobudzają kreatywność oraz zachęcają do podejmowania kolejnych wyzwań sprawnościowych. Bardziej zaawansowane modele drabinek drewnianych do ćwiczeń wyposażone zostały w liny i pierścienie do wspinaczki. Rozbudowane kompleksy dla najmłodszych posiadają także zjeżdżalnie, wraz z przestrzenią przeznaczoną do rozwoju i eksponowania umiejętności artystycznych małych użytkowników. Nie ma najmniejszych wątpliwości – nasze produkty gwarantują rozwój ruchowy a przy tym nieocenioną frajdę dla maluchów.

Kąciki sportowe dla dzieci

Kąciki zabaw do rozwoju kreatywności dziecka

Kąciki zabaw dla dzieci dobrze sprawdzą się w domu, w szkole czy przedszkolu, będąc dla dzieci super atrakcyjnym miejscem na spędzenie aktywnie czasu razem z kolegami i koleżankami. Wyposażone kąciki sportowe pobudzają ciekawość maluchów oraz rozwijają ich kreatywność. Place zabaw dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem, to gwarancja rozrywki dla dzieci w każdym wieku. W naszej ofercie sklepu pelltech.pl czekają najróżniejsze drabinki do pokoju dziecka oraz domowe place zabaw. Produkty dostępne w naszym sklepie, posiadają odpowiednie certyfikaty, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim pociechom. Jednocześnie nasz asortyment dostępny jest w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy duże możliwości do zabawy dla dziecka. Dodatkowo można zdecydować się na huśtawki czy zjeżdżalnie. Drabinki ze zjeżdżalnią można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Starsze dzieci docenią możliwość wspinania się po linie lub siatce.

Drabinka gimnastyczna KINDER 240cm drewniana

Drewniana drabinka TEENAGER 220cm

Drabinka dla dzieci ColorWood 220cm

Kącik sportowy dla dzieci Puchatek 220cm

Drewniane place zabaw dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne drewniane place zabaw do ogrodu. Przed ustawieniem placu zabaw, koniecznie należy sprawdzić strukturę podłoża, aby zapewnić stabilność drabince do zabaw. Gdy już rozpoczniesz w ogrodzie prace związane z montażem, możesz pomyśleć o zaangażowaniu całej rodziny w tworzenie wymarzonego placu zabaw, jest to wspaniała rozrywka.

Drabinka gimnastyczna dla dzieci

Sprzęt, jakim jest drabinka gimnastyczna dla dzieci, cieszy się dużym zainteresowaniem. Ma na to wpływ wzrost świadomości wśród klientów, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich dzieci. Drewniana drabinka do domu to strzał w dziesiątkę. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, które będą odpowiedzią na wciąż rosnące potrzeby naszych klientów. Drabinka do pokoju dziecka sprawdzi się jako drabinka treningowa do ćwiczeń dla dorosłych jak i drabinka dla dzieci do zabawy w pokoju. Drabinki gimnastyczne do pokoju dziecka to świetny sposób na rozładowanie energii dzieci.

Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne do pokoju to sprzęt sportowy, ale przede wszystkim narzędzie do ćwiczeń, które promuje zdrowy styl życia w każdym wieku.

Ogrodowe place zabaw

Wybierając drewniane place zabaw lub metalowe masz gwarancję, że sprawdzą się w każdej sytuacji. Będą atrakcją podczas dziecięcych przyjęć, uroczystości rodzinnych i wielu innych okazji. Zastąp dom i zabawę zabawkami w 4 ścianach, aktywnością, zabawą i ruchem na świeżym powietrzu. Własny plac zabaw Twojego dziecka to strzał w dziesiątkę! Drabinki gimnastyczne dla dzieci sprawdź ofertę sklepu pelltech.pl

 • Kącik sportowy dla dzieci COMBI Plus Color 240cm

  1 570,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci COMBI Plus NaturalWood 240cm

  1 440,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci COMBI Plus NaturalWood 220cm

  1 400,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci COMBI Plus 240cm

  1 470,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci Lola Color 240cm

  1 450,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci Lola Color 220cm

  1 399,00 
 • Drewniana drabinka gimnastyczna Lola 240cm

  1 330,00 
 • Drewniana drabinka gimnastyczna TARZAN 240cm

  1 389,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci COMBI Plus Color 220cm

  1 520,00 
 • Drewniany kącik sportowy dla dzieci TARZAN 220cm

  1 359,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci Lola 220cm

  1 280,00 
 • Kącik sportowy dla dzieci COMBI Plus 240cm

  1 470,00 
1 2