fbpx

Sklep pelltech

Drabinki gimnastyczne dla dzieci, rodziców oraz profesjonalnych sportowców

Drabinki gimnastyczne dla dzieci. Zapewniamy klientom naszego sklepu internetowego pelltech.pl uniwersalny a zarazem prosty w obsłudze i montażu solidny sprzęt do treningów wszystkich grup mięśni w warunkach domowych. Wielofunkcyjność produktu sprawia że połączył on w całość kilka maszyn treningowych na stosunkowo niewielkiej powierzchni.

Podstawową stalową drabinkę gimnastyczną dla dzieci możesz uzupełnić dodatkowo w:

 • regulowany lub stały drążek do podciągania
 • ławeczkę do ćwiczeń która w połączeniu z drabinką daje kilka możliwości nachylenia
 • poręcze do dipów, pull up bar które jednoczenie dają możliwość unoszenia kolan w zwisie lub możliwość wykonywania pompek francuskich
 • hak na dodatkowe akcesoria
 • uchwyt na sztangę który w zależności od wykonywanego ćwiczenia będziesz mógł zawiesić na dowolnej wysokości.

 • Drewniane dziecięce kompleksy sportowe z różnymi akcesoriami które są w komplecie, tak jak w przypadku stalowych drabinek gimnastycznych z drewnianym drążkiem do podciągania, który również może być stały lub regulowany w zależności od potrzeb i warunków. Na życzenie klienta za dodatkową dopłatą możemy wprowadzać niewielkie modyfikacje produktów.

  Drabinka gimnastyczna dla dzieci

  Drabinka gimnastyczna dla dzieci. Posiadamy duży wybór drabinek gimnastycznych, kompleksów sportowych wyposażonych w dodatkowe akcesoria gimnastyczne przeznaczonych do ćwiczeń dla najmłodszych i nie tylko. W ofercie sklepu pelltech znajdą państwo drabinki drewniane do ćwiczeń, drabinki metalowe z kolorowymi szczebelkami oraz mini place zabaw dla dzieci które mogą być rozbudowane np. o zjeżdżalnie. Drabinki dla dzieci znakomicie sprawdzą się w pokoju dziecięcym i odnajdują się jako meble sportowe które łączą zabawę ze sportem.

  Drabinka do ćwiczeń w domu dla dzieci

  Drabinka do ćwiczeń w domu dla dzieci to uniwersalny przyrząd do treningu w domu. Jednocześnie cechuje go prosta konstrukcja i trwałość. Większość naszych drabinek składa się z dwóch słupków bocznych, szczebli, drążka do podciągania i akcesoriów gimnastycznych. Sam zdecydujesz co jeszcze będziesz potrzebować. Zwykłą drabinkę treningową możesz uzupełnić o szereg profesjonalnych dodatków. Drabinka do pokoju dziecka będzie odgrywała rolę huśtawki i placu zabaw. Kompaktowe wymiary i konstrukcja zapewniają że nie ma problemu ze znalezieniem na niego miejsca.

  Drabinka do treningu i zabawy dla dzieci oraz dorosłych

  Drabinka do treningu posłuży zarówno dzieciom jak i dorosłym. Każdy zawodowiec musi mieć miejsce w którym mógłby trenować każdego dnia. Przy nieregularnych godzinach pracy lub utrudnionym dostępnie do profesjonalnego sprzętu sportowego, drabinka do ćwiczeń w domu z dodatkowym obciążeniem będzie idealnym rozwiązaniem. Dotyczy to nie tylko:

  • strażaków
  • policjantów
  • personelu wojskowego
  • służby więziennej
  • medyków
  • kulturystów
  • także osób które chcą żyć długo i zdrowo.

  Dobrze dobrana drabinka gimnastyczna do domu z pewnością zastąpi atlas czy wielofunkcyjną ławeczkę do ćwiczeń a na dodatkowym wzmocnionym stalowym haku drabinki można zawiesić worek bokserki czy taśmy do treningu TRX. Drabinka gimnastyczna przyścienna w swoim wyposażeniu ma drążek z szczeblami, który ułatwia dzieciom dojść do ostatniego szczebelka. Dodatkowo drabinka sportowa do pokoju ma akcesoria linowe: linę gimnastyczną, drabinkę linową, obręcze na linkach i trapez, które wspomagają warianty ćwiczeń oraz służą do zorganizowania genialnej zabawy!

  Drabinki gimnastyczne dla dzieci KINDER

  Drabinki gimnastyczne Kinder to zestaw wykonany z drewna, pokrytego lakierem bezbarwnym, uniwersalny i neutralny kolor pasujący do każdego wystroju. Klasyczna drabinka gimnastyczna drewniana jest dopracowana tak, aby mogli na niej ćwiczyć użytkownicy młodszego i starszego pokolenia. Drabinka gimnastyczna multi to metalowa drabinka od ćwiczeń montowana do ściany, wyposażona w drążek gimnastyczny z wieloma chwytami, wyciąg górny i dolny oraz dodatkowy osprzęt do ćwiczeń z wyciągami.  Wielofunkcyjna drabinka do ćwiczeń jest dedykowana dla dorosłych.

  Drabinki sportowe dla dzieci oraz dorosłych

  Drabinki sportowe to sposób na to, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Rozpocznij regularną aktywność fizyczną z drabinkami pelltech. Nie każdy z nas ma czas na dojazdy do siłowni, czy też dojazdy na zajęcia fitness. Jeżeli jesteś osobą zapracowaną, która ma zdecydowanie za mało czasu na ćwiczenia, a chcesz zadbać o siebie, to polecamy drabinki do ćwiczeń w domu. Oferujemy drabinki treningowe, na których można wykonywać różne ćwiczenia, które rozwiną Twoją sprawność fizyczną, a także ukształtują sylwetkę.

  Dlaczego warto używać drabinek treningowych firmy PELLTECH?

  W asortymencie sklepu pelltech.pl można znaleźć drabinki treningowe dla dorosłych oraz drabinki gimnastyczne do pokoju dziecięcego. Drabinki gimnastyczne dla dzieci do domu pomagają zwalczać problemy z wadą postawy. Drabinki pelltech do ćwiczeń są także przyrządem, który zwalcza problemy związane z bólem kręgosłupa. Często osoby po operacjach i wypadkach korzystają z zajęć właśnie przy wykorzystaniu drabinek gimnastycznych.

  Jaka jest jakość drabinek gimnastycznych ze sklepu pelltech.pl?

  Jesteśmy polskim producentem drabinek gimnastycznych dla dzieci oraz drabinek sportowych dla dorosłych. Nasze produkty wykonujemy z najlepszych jakościowo materiałów takich, jak drewno bukowe, odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i duże obciążenia. Posiadamy w swoim asortymencie produkty do użytku domowego, jak i drabinki gimnastyczne które można zastosować w szkołach czy gabinetach fizjoterapeutycznych. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – udzielimy Państwu odpowiedzi oraz pomożemy w wyborze drabinki gimnastycznej.

  609 713 355